Już wiadomo, kto wygrał pięć dwuosobowych wejściówk na zbliżającą się wielkimi krokami premierę. Tym sposobem znamy też minimalną liczę widzów :). Oczywiście jestesmy pewni, że nie zawiedziecie i wypełnicie salę w WOK do pełna. Wtępnie ustawimy ją na ok. 130 miejsc z możliwościa dostawienia kilku rzędów.
Dlaczego nie będzie jak zwykle, ok 200 miejsc?
Ponieważ Oddzwonimy do pana to spektakl niezwykły także ze względu na sposób inscenizacji. I spora ilość miejsca przeznaczona zazwyczaj na krzesła będzie wykorzystana przez aktorów.
A zatem przybywajcie tłumnie - pojedynczo, parami i z orbisem, całymi autokarami. Powitamy Was z otwartymi ramionami
W swoich inscenizacjach poruszamy ważne kwestie społeczne, przekraczamy granice i obserwujemy, co z tego wynika. Jesteśmy zwierciadłem, w którym przegląda się prowincja.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą bilety. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą bilety. Pokaż wszystkie posty
piątek, 31 maja 2013
poniedziałek, 13 maja 2013
O biletach słów kilka
Jako, że Oddzwonimy do pana Łukasza Szteleblaka będzie naszą pierwszą biletowaną inscenizacją kilka słów poświęcę dziś właśnie biletom. Bilet podstawowy, czyli normalny, kosztuje 10 złotych. Dla uczniów mamy
Etykiety:
bilety,
dwa teatry,
oddzwonimy do pana,
premiera,
spektakl,
Szteleblak
Subskrybuj:
Posty (Atom)

